Konference "Skolotājs ir Personība"

24.10.2023 - 10:00
Mūkusalas iela 3, Rīga

Biļetes

Nosaukums Cena Skaits
Konferences klātienes biļete pedagogam 35,00 EUR
Konferences attālinātā biļete pedagogam 15,00 EUR
Konferences klātienes biļete 105,00 EUR
Konferences attālinātā biļete 45,00 EUR

Biļete + Biļetes apdrošināšana

Nosaukums Cena Skaits
bundle_ticket
Konferences klātienes biļete pedagogam + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 39,20 EUR
bundle_ticket
Konferences attālinātā biļete pedagogam + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 16,80 EUR
bundle_ticket
Konferences klātienes biļete + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 117,60 EUR
bundle_ticket
Konferences attālinātā biļete + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 50,40 EUR

Konference "Skolotājs ir Personība"

Pēdējos gados Latvijas izglītības nozares darbinieki saskaras ar dažādiem izaicinājumiem – pārmaiņas izglītības sistēmā, pandēmija, paaudžu atšķirības, mākslīgais intelekts un daudzi citi sarežģījumi, kas ikdienā liek pielāgoties. Reizēm tieši skolotājiem ir izaicinoši atcerēties par sevi kā personību, tāpēc “Ziedoņa klases” komanda jau ceturto gadu aktualizē pedagogu profesijas un izglītības nozares speciālistu nozīmi un iedvesmo konferencē “Skolotājs ir Personība”.    

Šī gada konferences virstēma ir cieņa – tikai tas, kurš ir izjutis cieņu pret sevi, to spēj izrādīt citiem. Konferences lektori un darbnīcu vadītāji atgādinās un pavērs citu skatu punktu tās visdažādākajos aspektos – kā cieņpilni vadīt, kā cieņpilni konfliktēt, kā cilvēku ietekmē vide, kurā valda cieņa.    

Pasākuma dienas plāns klātienes apmeklētējiem: konferences norise no plkst. 10.00 (reģistrešānās no plkst. 9.30) līdz plkst. 18.00.  Attālinātie konferences dalībnieki saņems saiti uz konferences norisi dienas pirmajai daļai no plkst. 10.00 līdz 12.30, savukārt video ar darbnīcām būs pieejami pēc tam. Attālināto biļešu īpašniekiem konferences norises saite tiks nosūtīta uz e-pastu 22. oktobrī.

Šogad “Ziedoņa klases” konference “Skolotājs ir Personība” notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas “Ziedoņa zālē” un konferenču centrā. Pasākums tiks filmēts un fotogrāfēts, izmantošanai sociālā uzņēmuma SIA “Ziedoņa klase” mārketinga nolūkiem.    

Konferences norisi atbalsta: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”, fonds “Tavs atbalsts”, eKase.lv, BALTS paper, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas Šampanietis, Drogas, Santa Maria un Paulig.