Prāta Vētra "Gads bez kalendāra", Rīga

20.08.2022 - 20:00
Mežaparks

Biļetes

Nosaukums Cena Skaits
Ieejas biļete 40,00 EUR
Cilvēks ar invaliditāti/pavadonis 40,00 EUR
Cilvēks ratiņkrēslā/pavadonis 40,00 EUR

Biļete + Biļetes apdrošināšana

Nosaukums Cena Skaits
bundle_ticket
Ieejas biļete + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 44,80 EUR
bundle_ticket
Cilvēks ar invaliditāti/pavadonis + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 44,80 EUR
bundle_ticket
Cilvēks ratiņkrēslā/pavadonis + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 44,80 EUR

eKase+ otrreizējās tirdzniecības biļetes

Nosaukums Cena Komisijas maksa Cena kopā Pieejamas biļetes Skaits
Ieejas biļete 40,00 EUR 4,00 EUR 44,00 EUR 3

2022. gada vasarā Prāta Vētra dosies vasaras koncerttūrē “Gads bez kalendāra”!

“Nav labāka veida būt noderīgiem šajā laikā, kā tikai darot to, ko protam vislabāk – spēlējot savu mūziku. Šovasar brauksim uz Jelgavu, Valmieru, Ventspili, Daugavpili un Rīgu, lai koncertētu un atkal tiktos ar saviem klausītājiem pēc trīs gadu pārtraukuma. Tas nav bijis tikai “Gads bez kalendāra”, ir izdzīvots posms, kas uz ierastām lietām liek skatīties pilnīgi citādi. Mēs ticam, ka šie koncerti mūs saliedēs, dos cerību un atkalsatikšanās prieks iedvesmos mūs visus jaunam cēlienam,” pauž Prāta Vētras komanda.

Vasaras koncerttūre “Gads bez kalendāra” būs iespēja atbalstīt tos, kuru mājas izpostījis karš. Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas bēgļu gaitas, būs koncertu goda viesi un varēs tos apmeklēt bez maksas. Ieeja koncertos būs iespējama, uzrādot Ukrainā izdotu derīgu personu apliecinošu dokumentu.

Vasaras koncerti notiks piecās Latvijas pilsētās:

  • 23. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;
  • 30. jūlijā Valmierā, Dīvaliņa pļavās;
  • 6. augustā Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”;
  • 13. augustā Ventspilī, Reņķa dārzā;
  • 20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Biļetes uz koncertiem pieejamas internetā biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, pilsētu kasēs, TC Spice informācijas centrā un mūzikas veikalā RANDOMS. Iegādājoties biļeti, pieejams arī eKase.lv jaunums – biļešu apdrošināšana sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Balcia Insurance SE, kas paredz naudas līdzekļu atmaksu, ja uz koncertu nav iespējams ierasties iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ. Papildu informācija par biļešu apdrošināšanu pieejama šeit.

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

Biļetes FANU ZONĀ pieejamas uz visiem “Gads bez kalendāra" koncertiem. Fanu zona atrodas skatuves priekšā, skatuvei pa kreisi ir A zona, skatuvei pa labi ir B zona.

fanuzona

Pēc "Cilvēks ar invaliditāti/pavadonis"  biļetes iegādes bezmaksas pavadoņa biļeti var saņemt rakstot uz epastu info@ekase.lv un nosūtot biļetes pirkuma numuru. Pavadoņa biļete derīga tikai kopā ar biļeti cilvēkam ar invaliditāti. Pie ieejas koncertā jāuzrāda invalīda apliecība, biļete un pavadoņa biļete. Ja biļete cilvēkam ar invaliditāti tiek pirkta fizisko biļešu tirdzniecības vietās, tad kasieris izsniedz arī pavadoņa biļeti.

Daugavpilī VIP sēdvietu biļešu īpašniekiem īpašu priekšrocību nav. VIP sēdvietas atrodas sektorā ar vislabāko redzamību.  

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.

Iegādātās biļetes AIZLIEGTS izmantot reklāmas un mārketinga kampaņās, tai skaitā konkursos.

Ieeja koncerta teritorijā no 18:00

Koncerta sākums 20:00

Koncerttūri “Gads bez kalendāra” atbalsta: Balcia Insurance SE, tirdzniecības centrs Spice, Neste Latvija, pārvadātājs DSV, ziņu portāls Delfi, TV3 Group, Dienas Mediji, žurnāls OK!.