Burbuļu parāde Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā

07.08.2021 - 17:00
Kalpaka bulvāris 13
Nosaukums Cena E-biļešu skaits
Ieejas biļete 79,00 EUR

Draugi, iegādājoties biļetes, lūdzam ņemt vērā, ka, pielāgojoties pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, ieeja pasākumā būs iespējama tikai ar derīgu covid-19 sertifikātu (pabeigts vakcinācijas cikls, izslimots covid-19), kuru kopā ar biļeti un ID (pasi vai ID karti) lūgsim uzrādīt pie ieejas. Nederīga vai neesoša covid-19 sertifikāta (piem., nepabeigta vakcinācijas kursa) gadījumā ieeja pasākumā būs liegta, kā arī nauda par iegādātajām biļetēm netiks atgriezta. Jau iepriekš pateicamies par sapratni!

Baltijas lielākā šampaniešu un dzirkstošo vīnu parāde mūs atkal priecēs vasaras plaukumā jeb  7. augustā, sestdienā, Latvijas Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā! Par Burbuļu parādi Mākslas Akadēmijas pagalmā pagājušajā gadā saņēmām vislabākās atsauksmes, tādēļ romantiskai burbuļu baudīšanai Akadēmijas dārzā nodosimies arī šogad!

Burbuļu parādē 7. augustā savu pirmizrādi piedzīvos festivāla dibinātāja Aigara Norda vīna grāmata “Vīns un Nords” - tur pat Parādē grāmatu varēs iegādāties ar autora parakstu.

Parāde notiks divās sesijās – dienas (12-15) un vakara (17-21). Abās sesijās būs iespēja  nogaršot labākos Latvijā nopērkamos šampaniešus un dzirkstošos vīnus labāko Latvijas importētāju pienesumā, abās sesijās gādāsim vadošo vīnziņu meistarklases un mūsu partneru – restorāna “Barents” gardumus, kas būs pieejami par papildus maksu. Tiem, kas plāno pirmoreiz apmeklāt Burbuļu parādi – vakara sesija ir par stundu garāka, meistarklasēs mēdzam pārsteigt ar cēlākiem vīniem, bet abās sesijās cenā iekļauti visi šampanieši un dzirkstošie, kā arī meistarklases (lai gan jārēķinās, ka meistarklasēs vietu skaits ierobežots – kurš pirmais nāk, tas pirmais maļ).

Pateicību esam parādā mūsu ilggadējiem partneriem Audi un Electrolux, bez kuru līdzdalības šie vasaras pasākumi nevarētu notikt. Biļetes uz pasākumu, kā arī uz pārējiem festivāla Riga Wine & Champagne vasaras notikumiem, iespējams iegādāties ekase.lv.

 

Kad : 7.augustā, 12.00 – 15.00 (dienas sesija) vai 17.00 – 21.00 (vakara sesija)

Kur : Mākslas Akadēmijas pagalmā un dārzā

Kas: Labāko Latvijas importētāju šampanieši un dzirkstošie vīni – no populārākiem lielajiem Šampaņas namiem līdz maziem zemniekiem. Gardumi « Barents » izpildījumā par papildus samaksu.