Prāta Vētra. VIDEOALBUMS.

21.10.2021 - 20:00

Biļetes

Nosaukums Cena E-biļešu skaits
Biļete tiešsaistes pasākumam 20,00 EUR

Biļešu komplekti

Nosaukums Cena Komplektu skaits
bundle_cap
Biļete tiešsaistes pasākumam + Meet&Greet ar "Prāta Vētru" tiešsaistē + cepure "Feels" 50,00 EUR
bundle_tshirt
Biļete tiešsaistes pasākumam + Meet&Greet ar "Prāta Vētru" tiešsaistē + t-krekls "Prāta Vētra" 50,00 EUR
bundle_ticket
Biļete tiešsaistes pasākumam + “Feels" 5 atslēgu piekariņu komplekts 27,00 EUR

21.oktobrī plkst. 20:00 “Prāta Vētras” jaunā videoalbuma “Gads bez kalendāra" pirmizrāde!

 

“Prāta Vētra” savu jauno albumu izdos līdz šim nebijušā veidā – videoformātā, īpaši izveidotā studijā nofilmējot pilnīgi visas jaunā albuma dziesmas. Paredzēts, ka kompānija būs visai krāšņa – “Prāta Vētrai” uz skatuves pievienosies gan dejotāji, gan vairāki muzikāli viesi.

 

Visas jaunā albuma dziesmas, krāšņas dekorācijas, lielkoncerta cienīgas video projekcijas, īpaši veidota horeogrāfija, tērpi un tēli – un tam visam pa vidu “Prāta Vētra” ar jaunu enerģiju un īstām emocijām!

 

Videoalbuma pirmizrāde notiks platformā pratavetrafeels.lv 21.oktobrī plkst. 20:00, kam sekos īsfilma par videoalbuma sagatavošanas aizkulisēm.

 

 

Pieejamas biļetes uz tiešsaistes pasākumu un šādi biļešu komplekti:

Komplekts nr 1 Biļete un meet&greet ar “Prāta Vētru” tiešsaistē pirms pašas videoalbuma pirmizrādes ar iespēju uzdot grupai jautājumu un saņemt atbildi tiešsaistē, kā arī krekliņš vai cepure no jaunās “Feels” suvenīru kolekcijas.

Biļeti un meet&greet pieejas kodu nosūtīsim uz pircēja epastu, bet izvēlēto suvenīru - uz norādīto pasta vai pakomāta adresi.

Komplekts nr 2 - Biļete un atslēgu piekariņu komplekts - 5 atslēgu piekariņi ar videoklipa varoņu tēliem un “Feels” logo.

Biļeti nosūtīsim uz pircēja epastu, bet atslēgu piekariņus - uz norādīto pasta vai pakomāta adresi.

 

Komplektu skaits ir ierobežots!

Iegādātā biļete ļauj pircējam saturu platformā pratavetrafeels.lv skatīties vairākkārtīgi, izmantojot unikālo biļetes numuru, kuru pircējs saņems epastā pēc pirkuma izdarīšanas.