CHRIS NOAH BRANKU BRANČOTAVĀ

01.12.2023
CHRIS NOAH BRANKU BRANČOTAVĀ
Galimas eKase+ antrinis bilietų pardavimas
CHRIS NOAH BRANKU BRANČOTAVĀ

CHRIS NOAH  ar grupu akustiskā koncertā.

Chris Noah akustiskajā koncertā pievienosies viņa zvaigžņu sastāvs - Didzis Bardovskis, Mārcis Jukumsons - Jukumnieks, Krists Krūskops, Jēkabs Zemzaris, lai vakars izvērstos skanīgs, dziļš un piepildīts. Koncertprogrammā būs dzirdami gan Chris Noah populārākie skaņdarbi (Cik tālu vēl?, Sunboy,  Only yours, Spark, Fall Through), gan arī melodijas, kuras radio stacijās izskanējušas mazāk, neatkarīgi no tā, vakars solās būt kvalitatīvas mūzikas un mūziķu piepildīts.

Par gardiem dzērieniem rūpēsies mūsu bārmeņi, bet par izsalkušajiem parūpēsies Branku Brančotavas šefpavārs Andris Liberts. 

Pasākums norisināsies Branku Brančotavas IEKŠTELPĀS - šoreiz ļausimies dzīvīgai atmosfērai un telpas brīvai interpretācijai. Būs krēslu sēdvietas, dīvāni, atpūtas krēsli, pufi un stāvgaldi. Bārs darbosies visa koncerta garumā. Darbosies arī atsevišķa radošā telpa bērniem (no 7 g.v.).

 

18.00 Brančotava ver durvis – baudīsim ēdienus un dzērienus

20.30 Chris Noah ar grupu akustiskā koncertā

līdz 00.00 dzērieni, mūzika 

 

Biļetes: ekase.lv 

Ieejas maksa 25,00 €

no 7-17 g.v. (ieskaitot) 15.00 €

BIĻEŠU SKAITS IEROBEŽOTS

 

* Mēs vēlamies iekļaut bērnus un jauniešus sabiedriskajā un kultūras dzīvē, taču lūdzam izvērtēt, vai šis formāts ir piemērots tieši Jūsu bērnam vai jaunietim. Lai arī Brančotavas āra teritorija ir plaša, iekštelpās aktivitāšu skaits ir ierobežots. 

* Pasākums ir brīva formāta, bez konkrētām sēdvietām.

* Pasākumā nav atļauts ienākt ar saviem dzērieniem un ēdieniem.

* BIĻEŠU SKAITS IEROBEŽOTS.

* Pasākuma teritorijā iespējama video novērošana. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tā laikā var tikt veikts foto un video ieraksts, un foto/video materiāls var tikt izmantots jebkādos komerciālos nolūkos.

 

Uz tikšanos Branku Brančotavā!

CHRIS NOAH BRANKU BRANČOTAVĀ