LATVIAN VOICES Branku Brančotavā

21.12.2023
LATVIAN VOICES Branku Brančotavā
Ticket resale on eKase+ available
LATVIAN VOICES Branku Brančotavā

LATVIAN VOICES Ziemassvētku koncertprogrammā 'SNIEGums'.

A cappella grupas Latvian Voices Ziemassvēku programma “Sniegums” ir gan ziemīga vārdu spēle, gan patiess dziedātāju nodoms dāvināt skaistāko muzikālo sniegumu saviem klausītājiem. Šajā programmā satiekas cilvēka balss un telpas akustika bez skaņu pastiprinošām iekārtām – gada tumšākā laika koncertos elektrību nomaina sveces, un gaisma patiešām ieskanas, jo tā saasinātā dzirdes maņa mūziku ļauj saklausīt vēl īpašāk. Latvian Voices sešbalsīgajos akordu salikumos atklāsies gan meditatīvas Adventes himnas, gan rituālistiskas ziemas saulgriežu dziesmas. Tāpat arī neiztikt bez grupas dalībnieku jaunākajiem oriģināldarbiem un, protams, sirsnīgākajām Ziemassvētku melodijām, kamēr aizloga, visticamāk, snigs.

Par gardiem dzērieniem rūpēsies mūsu bārmeņi, bet par izsalkušajiem parūpēsies Branku Brančotavas šefpavārs Andris Liberts.

Pasākums norisināsies Branku Brančotavas IEKŠTELPĀS - šoreiz ļausimies dzīvīgai atmosfērai un telpas brīvai interpretācijai. Būs krēslu sēdvietas, dīvāni, atpūtas krēsli, pufi un stāvgaldi. Bārs darbosies visa koncerta garumā. 

 

18.00 Brančotava ver durvis – baudīsim ēdienus un dzērienus

20.00 LATVIAN VOICES koncertprogrammā 'SNIEGums'

līdz 23.00 dzērieni, mūzika

 

Biļetes: ekase.lv

Ieejas maksa 25,00 €

no 7-17 g.v. (ieskaitot) 15.00 €

BIĻEŠU SKAITS IEROBEŽOTS

 

* Mēs vēlamies iekļaut bērnus un jauniešus sabiedriskajā un kultūras dzīvē, taču lūdzam izvērtēt, vai šis formāts ir piemērots tieši Jūsu bērnam vai jaunietim. Lai arī Brančotavas āra teritorija ir plaša, iekštelpās aktivitāšu skaits ir ierobežots.

* Pasākums ir brīva formāta, bez konkrētām sēdvietām.

* Pasākumā nav atļauts ienākt ar saviem dzērieniem un ēdieniem.

* BIĻEŠU SKAITS IEROBEŽOTS.

* Pasākuma teritorijā iespējama video novērošana. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tā laikā var tikt veikts foto un video ieraksts, un foto/video materiāls var tikt izmantots jebkādos komerciālos nolūkos.

* zīmēja Liene Vilmane

 

Uz tikšanos Branku Brančotavā!

LATVIAN VOICES Branku Brančotavā