Prāta Vētra. Gads bez kalendāra koncerts Mežaparkā

Prāta Vētra laiž klajā koncerttūres “Gads bez kalendāra” ierakstu no koncerta Mežaparka Lielajā estrādē. Koncerta sajūtas būs iespējams atcerēties, gan baudot “Prāta Vētra. Gads bez kalendāra koncerts Mežaparkā” īpašos seansos kinoteātros Rīgā un Valmierā, gan iegādājoties digitālo DVD.  


“Iestājoties rudenim, tā vien gribas atgriezties siltajā augusta vakarā, kad visi tikāmies koncertā Mežaparkā. Ar šo koncertierakstu sev un arī skatītājiem atgādinām par gaismas ezeriņiem visā Latvijā, par sadziedāšanos un par prieku atkal satikties koncertos pēc četru gadu pārtraukuma. Tādēļ arī ielūdzam uz kinoteātriem vai kopīgu vakarēšanu savās viesistabās kopā ar mums,” par koncertierakstu stāsta grupa Prāta Vētra. Plānots, ka kinoteātros Rīgā un Valmierā koncertierakstu varēs noskatīties no 24. līdz 27. novembrim. Koncertierakstu iegādāties digitāli varēs no 24. novembra mājaslapā www.pratavetras.lv. 


Koncertierakstā, kura režisors ir Prāta Vētras bundzinieks Kaspars Roga, bet montāžas režisors  Juris Matuzelis, apkopotas 29 dziesmas. Tāpat kā vasaras koncertos, arī šajā koncertierakstā mūzika mijas ar vērienīgu šovu – īpaši veidota scenogrāfija, gaismas, dejas, uguņošana un, protams, “Prāta Vētras” labākās dziesmas! Lielu paldies pelnījuši visi koncerttūres “Gads bez kalendāra” mūziķi, kuri kāpa uz skatuves 2022. gada vasaras koncertos – Ingars Viļums, Nelli Bubujanca, Uldis Beitiņš, Kaspars Vizulis, bekvokālistes Linda Anete Rušeniece, Una Daniela Aizgale, Gabriēla Zvaigznīte un etno mūzikas grupa Tautumeitas. Koncertierakstā varēs redzēt un dzirdēt arī Prāta Vētras draugus, viesmūziķus – ansi, Gustavo, Donu, Intaru Busuli, grupu Instrumenti un Kristīni Pāži.


Koncertieraksta izdevējs: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”.


Dziesmu saraksts:


1. Aiz sienas   
2. Manas papīra lidmašīnas   
3. Ja tikai uz mani Tu paskatītos  
4. Lec  
5. Starp divām saulēm   
6. Lantern   
7. Feels   
8. Te saule aust  
9. Ēdenes dārzs   
10. Kaķēns, kurš atteicās no jūrasskolas   
11. Tur, kur Dieva kamanas slīd   
12. Tavas pēdas pagalmā   
13. Mana dziesma/Moja pisnja  
14. Ogles  
15. Zemes stunda  
16. Debesis iekrita Tevī   
17. Piedošana  
18. Puse no sirds  
19. Gads bez kalendāra  
20. Karuseļi  
21. Šokolādes saldējums  
22. Spogulīt spogulīt  
23. Rudens  
24. Tur kaut kam ir jābūt  
25. Četri krasti  
26. Dzelzceļnieks  
27. Plaukstas lieluma pavasaris 
28. Lidmašīnas  
29. Tu izvēlējies palikt  

 


Īrēt digitālā formātā (pratavetra.lv)


9,69 EUR / 6 mēn.


12,10 EUR / 12 mēn.


9,69 EUR
*Цена не включает стоимость доставки, **Показанное цена до рекламные скидки, если скидка предоставляется для этого элемента
Out of stock