Koncertcikls 4 UPES Saulkrastos. Ķīšupe.

29.07.2021
Koncertcikls 4 UPES Saulkrastos. Ķīšupe.
Koncertcikls 4 UPES Saulkrastos. Ķīšupe.

Koncertcikls 4 UPES Saulkrastos. Ķīšupe.

 

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, koncertus drīkstēs apmeklēt:

  • Vakcinēti pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja AstraZeneca vakcīnas, kā arī tie skatītāji, kuri ir pārslimojuši Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā (pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts);
  • Ar negatīvu covid-19 testu (pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts);
  • bērni līdz 12 gadu vecumam, neveicot testu vai neuzrādot vakcinācijas sertifikātu
  • pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts, kuru iespējams iegūt vietnē www.Covid19sertifikats.lv un personalizēta biļete
  • visām biļetēm jābūt personalizētām, tādēļ iegādājoties vairākas biļetes, obligāti jānorāda katra apmeklētāja vārds un uzvārds, kā arī kontaktinformācija.  

 

Saulkrastos šovasar izskanēčetri dažāda rakstura koncerti. Atšķirīgi, tāpat kā upes, katrs ar savu raksturu, straujumu un skaņas plūdumu, taču ar vienu kopzīmi – izskanam saulrietā un pie upes ietekas jūrā. Ieklausoties dabā un mēģinot atklāt tās noslēpumus harmoniskā skaņas plūdumā, upes raksturu izcels un paspilgtinās Latvijā zināmu mūziķu žanriski daudzpusīgās dažādības skanējums.

 

29. jūlijs, plkst 20.30 pie Ķīšupes ietekas jūrā.

Stiprā un neatlaidīgā Ķīšupe, kas senatnē kāpdama pāri dambjiem, iegaumējusi savus stāstus no ūdensdzirnavu ratu nerimstošās klaudzoņas. Upes līkločus skaņās izpildīs grupa Ezeri.

Ierašanās no 19.30

 

Ieejas maksa 5 eiro ekase.lv vai kultūras namā “Zvejniekciems”. Pasākuma diena 7 eiro. Bērniem līdz 12 gadiem - ieeja bez maksas.

Projekts tapis ar VPR, Latvijas Valsts meži un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Koncertcikls 4 UPES Saulkrastos. Ķīšupe.