Etno mūzikas grupas "Tautumeitas" lielkoncerts "Skrejceļš"

26.08.2022 - 20:00
Upes iela 41
Bērniem līdz 7 gadu vecumam un cilvēkiem ar invaliditāti 20% atlaide ievadot kupona kodu - ATLAIDE

Biļetes

Nosaukums Cena Skaits
Ieejas biļete 35,00 EUR

Biļete + Biļetes apdrošināšana

Nosaukums Cena Skaits
bundle_ticket
Ieejas biļete + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 39,20 EUR

Etno mūzikas grupa "Tautumeitas" aicina uz savu vasaras vienīgo lielkoncertu “Skrejceļš” 26. augustā Saulkrastos, Skultes ostā.

Drīzumā gaidāmais jaunais albums un jau klajā nākušie singli ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam enerģijas sprādzienam, kas grupas iekšienē ir briedis jau kādu laiku.
Lielkoncertā izskanēs grupas jaunā albuma dziesmas, kas tapušas sadarbībā gan ar grupas iemīļoto producentu Reini Sējānu, gan arī ar zviedru producentu Povelu Olsson, kas ienesis pavisam svaigas vēsmas grupas skanējumā. Protams, neizpaliks ari iemīļotās dziesmas no pirmā albuma, kas aizkustina līdz saknēm un ļauj sajust prieku un lepnumu par to, kas mēs esam.

Saulkrasti dažām Tautumeitu dalībniecēm ir kļuvuši par mājām, tāpēc grupa priecājas, ka lielkoncerts notiks pavisam īpašā vietā. Skultes osta ikdienā ir slēgta teritorija. Tur notiek kuģu būvniecība, aktīvs kūdras un kokmateriālu eksports, tāpēc kuģi kursē nepārtraukti. Koncerts tur notiks pirmo reizi! Koncerta apmeklētājiem būs iespēja iepazīt maģisko ostas teritoriju un piedzīvot fantastisku festivāla atmosfēru tajā. Vakara gaitā gaidāmi gan viesmākslinieki, ar kuriem grupai ir izveidojusies radoša un sirsnīga sadarbība, gan šova elementi, gan arī iesildītājmākslinieki, lai vakars būtu visiem atmiņā paliekošs.

Koncerts notiek sadarbībā ar Saulkrastu novada pašvaldību, Saulkrastu kultūras centru un Skultes ostu.

 

Bērniem līdz 7 gadu vecumam un invalīdiem 20% atlaide ievadot kupona kodu.