TOP 100 vīnu un šefpavāru parāde

14.11.2020 - 17:00
Hanzas iela 16A
Nosaukums Cena E-biļešu skaits
Ieejas biļete 49,00 EUR

Konkursa Gada vīns 2020 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus arī šoreiz piedāvāsim vienkopus izgaršot festivālā Riga Wine & Champagne! Kā arī pirmoreiz konkursa vēsturē - labāko Latvijā un Baltijā radīto sidru - Baltic Cider Awards jeb Baltijas sidru konkursa uzvarētāju degustācija. 

Arī šogad 14. novembrī TOP 100 vīnu un šefpavāru parāde atgriezīsies Hanzas Peronā, kur simts labākos vīnu baudīt varēsiet kopā ar Latvijas labāko šefpavāru piedāvājumu, vīna un ēdiena precināšanas paraugdemonstrējumiem, kā arī īpašām mini-meistarklasēm Maikla Šustera un vadošo Latvijas vīnziņu vadībā.

Kā tas strādās?

Hanzas Peronu būsim pārvērtuši par vīna un ēdiena baudītāju paradīzi – kā jau ierasts, katram apmeklētājam piešķirsim glāzi un festivāla katalogu ar vīnu izklāstu, aprakstiem, cenām un tirdzniecības vietām. Zāles vidū septiņi galdi ar simts labākajiem Latvijā importētajiem vīniem, kā arī atsevišķā zonā iespēja dodoties īpašā «garšu ceļojumā» pa Baltijas sidra reģioniem. Darbojas vīnziņu, someljēru un pomeljēru brigāde, kas gatava palīdzēt, ieteikt un konsultēt. Paralēli baudīšanai pieejami un par simbolisku naudu nopērkami restorānu un šefpavāru radīti gastronomiskie šedevri. 

Kādus vīnus piedāvāsim degustēšanai? 

Konkursa Gada vīns 2020 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus. Īpašu uzmanību pievērsiet vīniem ar atzīmi 30 zem 15 € - šos sudraba un zelta medaļniekus cenā zem 15 eiro varat droši baudīt ar apziņu, ka labākus vīnus par šo naudu atrast būtu neiespējami.

Kādus sidrus piedāvāsim degustēšanai? 

Konkursa Gada vīns 2020 ietvaros izvērtētos Baltic Cider Awards jeb Baltijas Sidra balvas ieguvējus - labākos no Baltijā audzētu ābolu vai bumbieru svaigi fermentētas sulas darinātos sidrus.