ZIEMAS PASAKA. Balle Lielvircavas muižā

14.12.2019 - 20:00
Platones pagasts, Jelgavas novads
Nosaukums Cena E-biļešu skaits
Ieejas biļete 30,00 EUR

ZIEMAS PASAKA.

Balle Lielvircavas muižā

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad satikt savējos – ģimeni, draugus, paziņas un vienkārši būt kopā. Tāpēc aicinām uz krāšņāko un vienlaikus mīļāko Ziemassvētku balli - "Ziemas pasaka" Lielvircavas muižā šī gada 14. decembrī no pulksten 20:00 līdz pat vēlai nakts stundai. 

Mēs parūpēsimies, lai logos degtu spožākās gaismiņas un ziemassvētku svecītes, lai muiža atmirdzētu nebijušā krāšņumā un mīlestībā, skanētu skaistākās Ziemassvētku melodijas "Muižas kvinteta" pavadījumā un ne tikai.

Uz tikšanos karaliskā atmosfērā Lielvircavas muižā ar skaistu 19. gadsimta interjeru, kurā varēsi baudīt dzirkstošu šampanieti un gardas uzkodas. 

Katram lielam vai mazam ballētājam būs iespēja nofotogrāfēties Muižas Foto istabā profesionāla fotogrāfa vadībā, kā arī darboties meistardarbnīcās.

Tāpēc tiekamies muižā! Tik vien kā uzvelc savu krāšņāko vakarkleitu un spožākās kurpītes, uzliec lapsādas apkaklīti un pērļu kaklarotu un nāc ar elegantu pavadoni uz balli! 

Biļetes: www.ekase.lv vai pie muižas baroneses Lielvircavas muižā (Lielvircavas iela 4A, Lielvircava, Platones pagasts, Jelgavas novads).

Pasākuma laikā darbosies muižas kafejnīca (skaidrās monētās).

Papildus informācija: natre.kmc@gmail.com vai +37122024127.