ekase.lv

Ezera Skaņas (Kalna Osta)

17.08.2019 - 04:00
Nosaukums Cena E-biļešu skaits
Ieejas biļete 20,00 EUR
Laiva-Smailīte 2v "VISTA" 25,00 EUR
Laiva-Kanoe 3v Pelican 36,00 EUR
Laiva-kanoe 3v "LOXIA" 36,00 EUR

EZERA SKAŅAS. “Ceļš sākas šonakt. Es dodos mainīties.”

“Ezera skaņas” ir netipisks muzikāls pasākums, kas sākas pirms saullēkta – 4:00 – uz skatuves, kas peld Kāla ezera vidū. Cilvēki pasākumu apmeklē laivās, un visapkārt valda tumsa un klusums. Tad ezerā parādās ciemats, un izskan pirmās skaņas. Mūzika pieaug līdz ar gaismu un kulminējas, uzlecot saulei.

“Ezera skaņas” ir nekomerciāls pasākums ar akcentu uz kvalitatīvām mākslinieciskām idejām un brīvu radošo izpausmi. Tas ir izteikti dabai draudzīgs un mieru nesošs pasākums, kas atraisa un saliedē cilvēkus,” saka pasākuma veidotāji. 2019. gadā “Ezera skaņu” programma tematiski pēta zemūdens dzīles, pielīdzinot to cilvēka zemapziņas plašumiem. Došanās nakts tumsā imitē ceļu uz savu zemapziņu un tās dziļākajiem apcirkņiem. 

Vietu skaits ir ierobežots. Ieeja pasākuma ostās – 16. augustā no plkst. 20:00. Ieejas biļetē nav iekļauta laivas noma. “Ezera skaņas” piedāvā laivu rezervāciju katrā ostā, un to var iegādāties kā papildu biļeti. Ar V ir apzīmēts vietu skaits laivās. Laivas nomas cenā ir iekļautas arī drošības vestes.

Par savu un savu bērnu drošību atbild katrs apmeklētājs pats.