Amatieru minifutbola festivāls "Mītava Open"

06.07.2019 - 24.08.2019
Amatieru minifutbola festivāls "Mītava Open"
Amatieru minifutbola festivāls "Mītava Open"

2019.gadā, aprit 10 gadi, kopš amatieru minifutbola čempionāta “Mītava Open” dibināšanas, tāpēc Latvijas Futbola Federācija, sadarbībā ar grupu “Prāta Vētra” un Latvijas pilsētu pašvaldībām atjauno turnīru “Mītava Open”, kurš vairāku gadu garumā pulcēja futbola cienītājus visā Latvijā.

“Mītava Open” posmos būs iespēja tikties ar turnīra organizētājiem, piedalīties ar futbolu saistītās atrakcijās kā arī pats galvenais – spēlēt futbolu! Mēs vēlamies, lai ar futbola palīdzību tiek vienota un saliedēta mūsu sabiedrība. Lai katram Latvijas iedzīvotājam ir pozitīva saikne un asociācijas ar šo spēli. Mūsu mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu dzīvesveidu, veicināt sabiedrības mīlestību un interesi par futbolu Latvijā, kā arī rosināt apceļot Latvijas pilsētas. Mēs vēlamies radīt vidi, kurā iespējams pavadīt kopā laiku spēlējot futbolu pašiem vai atbalstot draugus, paziņas un ģimenes locekļus.

2019. gada Turnīrā var piedalīties jebkura komanda, kas apņemas ievērot un pildīt Reglamenta nosacījumus.
Vienas komandas sastāvā Turnīrā drīkst pieteikt 12 (divpadsmit) spēlētājus (t.sk. spēlējošais treneris) – komandas var būt jauktās.
Spēlētājiem jābūt sasniegušiem 16 gadu vecumu (ne jaunākiem kā 2003 gadā dzimušie).
Turnīrā nedrīkst piedalīties Latvijas un citu valstu čempionātu futbola līgu spēlētāji, kuri 2019. gada ietvaros ir pieteikti  Latvijas virslīgas,1.līgas vai LTFA Virslīgas čempionātos.
Spēlētājs Turnīra vienā Posmā drīkst piedalīties tikai vienas komandas sastāvā.  Jau iepriekš reģistrēts spēlētājs citos Posmos nevar piedalīties citas komandas sastāvā, izņemot gadījumus,ja tiek veidota jauna komanda..

Komandas var pieteikt savu dalību Posmam ne vēlāk kā 7 kalendārās dienas līdz attiecīgā Posma sākumam.

Dalības maksa tiek noteikta 80,00 eiro (astoņdesmit eiro, 00 centi) par vienu posmu no vienas komandas.

Ja  Posmam pieteikušās vairāk nekā 16 (sešpadsmit) komandas, nākamās komandas drīkst pieteikties citam Posmam vai iekļūt “gaidīšanas sarakstā”. Šī saraksta pirmā komanda iekļūst Posmā, ja kāda no apstiprinājumu saņēmušajām komandām atsauc savu dalību Turnīrā vai laikā neveic dalības maksas pārskaitījumu. 

Vairāk informāciju par dalību turnīrā meklējiet šeit: www.mitavaopen.lv

Amatieru minifutbola festivāls "Mītava Open"