TOP 100 vīnu un šefpavāru parāde 2021

13.11.2021
TOP 100 vīnu un šefpavāru parāde 2021
Datums Norises vieta Laiks Cena  
sestdiena 13. Nov
Rīga (Hanzas Perons) 17:00 49,00 EUR  
sestdiena 13. Nov
Rīga (Hanzas Perons)  17:00
49,00 EUR
   
TOP 100 vīnu un šefpavāru parāde 2021

Top 100 vīnu + šefpavāru parāde

Konkursa Gada vīns 2021 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus arī šoreiz piedāvāsim vienkopus izgaršot festivāla Riga Wine & Champagne rudens sesijā - Top 100 vīnu un šefpavāru parādē! 

13. novembrī TOP 100 vīnu un šefpavāru parāde atgriežas Hanzas Peronā, kur simts labākos vīnus baudīt varēsiet kopā ar Latvijas labāko šefpavāru piedāvājumu, vīna un ēdiena precināšanas paraugdemonstrējumiem, kā arī īpašām mini-meistarklasēm pasaules vīna korifeju Maikla Šustera un Endrū Džeforda, arī vadošo Latvijas vīnziņu vadībā.

 

Kā tas strādās?

Hanzas Peronu būsim pārvērtuši par vīna un ēdiena baudītāju paradīzi – kā jau ierasts, katram apmeklētājam piešķirsim glāzi un festivāla katalogu ar vīnu izklāstu. Zālē galdi ar simts labākajiem Latvijā importētajiem vīniem, kas pieejami baudīšanai pēc sirds patikas. Baudīšanai pieejami un par simbolisku naudu nopērkami arī restorānu un šefpavāru radītas kroņa uzkodas un gastronomiskie šedevri. 

 

Kuri restorāni un šefpavāri piedalīsies?

Barents un Ivans Šmigarevs

Kest un Māris Jansons

Riviera un Jevgenijs Liskins

 

Kādus vīnus piedāvāsim degustēšanai? 

Konkursa Gada vīns 2021 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus. Oktobra beigās uzvarētājus iepazīt varēsiet žurnālos Klubs un Santa, kā arī www.rigawinechampagne.lv 

 

Kādas meistarklases būs pieejamas apmeklētājiem? 

Mūsu viesu – Maikla Šustera un Endrū Džeforda meistarklases, kā arī ar saviem stāstiem dalīsies gan festivāla dibinātājs un grāmatas Vīns un Nords autors Aigars Nords, gan vadošie Latvijas vīnziņi. Meistarklašu apmeklējums ir iekļauts parādes cenā (vietu skaits meistarklasēs ierobežots, kurš pirmais nāk, tas pirmais maļ), lai gan dažas meistarklases ar īpašiem vīniem būs pieejamas par simbolisku papildus maksu. 

 

Kas vēl būs?

Jau drīzumā ziņosim arī par Stipro Lounge, kurā varēsiet iepazīt virkni stiprā alkohola izcilnieku un kokteiļus. Parādē pieejama būs arī grāmata Vīns un Nords, zelta un sudraba vīni sadarbībā ar Spirits & Wine un citi pārsteigumi! Neiztrūkstoši būs arī DJ Toms Grēviņš un ceremonijmeistars Valdis Melderis.

 

Iegādājoties biļetes, lūdzam ņemt vērā, ka, pielāgojoties pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, ieeja pasākumā būs iespējama tikai ar derīgu covid-19 sertifikātu (pabeigts vakcinācijas cikls, izslimots covid-19), kuru kopā ar biļeti un ID (pasi vai ID karti) lūgsim uzrādīt pie ieejas. Nederīga vai neesoša covid-19 sertifikāta (piem., nepabeigta vakcinācijas kursa) gadījumā ieeja pasākumā būs liegta, kā arī nauda par iegādātajām biļetēm netiks atgriezta. Jau iepriekš pateicamies par sapratni!

TOP 100 vīnu un šefpavāru parāde 2021