Mūzikas un dejas ekstātiskais Ceļojums Svētupes muižā

11.06.2022
Mūzikas un dejas ekstātiskais Ceļojums Svētupes muižā
Mūzikas un dejas ekstātiskais Ceļojums Svētupes muižā

Mūzikas un dejas ekstātiskais Ceļojums Svētupes muižā 11.06.2022.

Svētupes muiža izziņo savu pirmo koncertu atjaunotā Svētupes muižas kompleksā.

11. jūnijā plkst.18  Svētupes muižas kompleksā ar satriecošu muzikālo ceļojumu “Ocean of Sound” viesosies jaunās pasaules mūzikas virtuozs Joseph Pepe Danza. Pasākuma turpinājumā ESTĒTISKĀS dejas ar Charlie Vas un grupu.

Joseph Pepe Danza ir perkusionists, multiinstrumentālists, kurš lauž ģeogrāfiskās, garīgās un muzikālās robežas. Dzīvojot, studējot un uzstājoties Dienvidamerikā, ASV, Eiropā, Āzijā, Japānā, Āfrikā un Indonēzijā, Pepem ir plaša starpkultūru daudzpusība. Viņa muzikālā pieredze harmoniski saplūst ar viņa garīgajiem meklējumiem, kas ietver plašu pieredzi Gurdžijefa sistēmā, sūfismā, daoismā, jogā un budismā.

un vakara otrajā daļā, pievienojoties mūziķim un dziedātājam Charlie Vas ar grupu, viesi tiek aicināti unikālajā Ekstātiskās Dejas Ceļojumā.

Charlie Vas, kurš ir pasaules ceļotājs, mistēriju praktizētājs, dziedātājs un komponists. Charlie pašlaik dzīvo Latvijā, kur viņš piedalās un vada retrītus, privātās meditāciju sesijas un dažādus muzikālus pasākumus. Charlie uztverē mūzika ir vairāk nekā tikai koncerts. Viņš to izmanto kā dziedināšanas metodi un saikni uz iekšējo mīlestību. Kopā ar savu grupu un enerģētiskiem, pacilājošiem priekšnesumiem caur mūziku tiek aizskartas dziļākās dvēseles stīgas.

Ritms un mūzika pacels jūs augstu, jūsu ķermenis, prāts un gars pārdzīvos neaprakstāmu, lidojumam līdzīgu sajūtu starp skaņu un kustību radot transformējošu un atbrīvojošu pieredzi. Deja rada saikni un dvēseles radniecības sajūtu ar citiem, kā arī paša dejotāja emocijām, sniedzot veidu, kā tikt galā ar stresu, saskarties un atjaunot mieru visdziļākajā līmenī.

Uz satikšanos Svētupes muižas kompleksā, kur vēsture satiekas ar laikmetīgo, mistisko un baudāmo. Dalības maksa pirmajiem 70 dalībniekiem 35 EUR, vēlāk 45EUR un pasākuma dienā pie ieejas 50EUR .

Pasākuma laukums atvērts no plkst.16.

Pasākuma teritorijā NEDRĪKST IENEST:

alkoholiskos dzērienus un citas apreibinošas vielas, kā arī pasākumā netiks ielaisti apmeklētaji apreibinošo vielu stāvoklī, ienest aizliegts arī foto un video apartūras, ēdienu un dzērienus, šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.

Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.

Mūzikas un dejas ekstātiskais Ceļojums Svētupes muižā