Cabo DESMITĀS sezonas atklāšanas balle

02.06.2018
Cabo DESMITĀS sezonas atklāšanas balle
Cabo DESMITĀS sezonas atklāšanas balle

Šī gada vasaras sezonu Cabo Café - Rīgā pirmajā kafejnīcā pludmalē, atklāsim jaudīgi ar dzīvo mūziku, aizraujošām aktivitātēm, atspirdzinošiem kokteiļiem un nepiespiestu atmosfēru.

Nāc uz Ķīšezera pludmali jau dienas pirmajā pusē, kad tur norisināsies Riga CUP 2018 vindsērfinga sacensības. Tas ir ilgi gaidīts notikums ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī Cabo Café apmeklētājiem, jo no terases paveras burvīgs skats uz sacensību norisi.  

No plkst. 18:00 sāksim svinēt Cabo Café desmitās sezonas atklāšanu DJ Egona Reitera mūzikas pavadīti. Plkst. 19:00 uz skatuves kāps grupa Blitze - viena no pirmajām grupām, kura uzstājās Cabo Café.  Tālāk vakara gaitā visus svinību apmeklētājus priecēs latviešu smagā roka grupa Opus Pro kā arī uzlādējošais Intars Busulis un Abonementa orķestris. Visas nakts garumā DJ Egons Reiters turpinās veldzēt Cabo Café apmeklētājus ar straujākiem mūzikas ritmiem. Kā arī visa vakara garumā varēsi piedalīties vairākos vērtīgos konkursos, tikt pie īpašā Cabo Café desmitās sezonas krekla un uztaisīt trakas un smieklīgas atmiņu bildes kopā ar draugiem! 

Šis būs mūsu un arī Tavs 2018. gada vasaras notikums, tamdēļ kalendārā jau atzīmē 2. jūniju kā aizņemtu!

 

Ieeja pasākumā ar biļetēm no plkst. 18:00.

Līdz 14 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja pasākumā bez maksas.

Pēc 23:00 ieeja pasākumā jaunākiem par 18 gadiem tikai pieaugušo pavadībā.

 

Biļešu cenas:

Līdz 30. aprīlim (ieskaitot): 5 eur

No 1. maija līdz 1. jūnijam (ieskaitot): 7 eur

Pasākuma dienā 2. jūnijā: 10 eur

Visu maija mēnesi pērc 5 biļetes un maksā tikai par 4 biļetēm!

Biļetes uz Cabo Café desmitās sezonas atklāšanas balli iespējams iegādāties arī Cabo Café  – Roberta Feldmaņa ielā 8A, Rīgā.

 

Cabo DESMITĀS sezonas atklāšanas balle