Burbuļu parāde

08.08.2020
Burbuļu parāde
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Burbuļu parāde

Nav ļaunuma bez labuma. Lai arī pavasarī plānoto «Burbuļu parādi» bijām spiesti atlikt covid-19 izraisīto nepārvaramas varas apstākļu dēļ, Baltijas lielākā šampaniešu un dzirkstošo vīnu parāde šoreiz pirmoreiz notiks vasaras pašā plaukumā! 

«Burbuļu parāde» ir vērienīgākais šampaniešu un dzirkstošo vīnu šovs Baltijā – tikai šeit iespējams vienkopus nobaudīt un izzināt vairāk nekā 100 šampaniešus un dzirkstošos vīnus Latvijas vadošo vīnziņu un kvēlāko vīnmīļu kompānijā! 

«Burbuļu parāde» norisināsies 8. augustā, sestdienā, Latvijas Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā! Mākslas akadēmijas pagalms ir romantiska un burbuļu baudīšanai kā radīta norises vieta pašā Rīgas centrā un, kas svarīgi, ir tik plaša, ka pasākuma norises laikā ļaus mums bez raizēm ievērot visus epidemiologu norādījumus. Pasākums notiks divās sesijās – dienas (12-15) un vakara (17-21). 
Ko iesākt «Burbuļu parādē»? Pēc ierašanās, mēs Jums sniedzam skaistu Riedel glāzi, festivāla katalogu ar visu šampaniešu klāstu un ieteikumiem, ko atklāt un nobaudīt DJ Toma Grēviņa vinila mūzikas pavadībā!

Varat izdarīt neiespējamo – apstaigāt visus «parādes» dalībniekus, iemalkot pilnīgi visus šampaniešus, aprunāties ar izplatītājiem, vīnziņiem, cerībā atrast savu mīļāko šampanieti. Brīdinām, būs grūti, šampaniešu būs daudz.

Nepalaidiet garām šampanieša uzkodu lounge! Parādei par godu mūsu draugi no restorāna «Barents», šefpavāra Ivana Šmigareva vadībā, rūpēsies par šampanietim piemērotiem gardumiem. 

Varat arī vispār neiespringt. Paņemt pirmo šampanieti, kas par rokai, piesēst un baudīt, vērojot Burbuļu parādes skaistos viesus. Kas zina, varbūt izdodas iepazīties vai nodibināt kādu biznesa kontaktu?

------

Pasākums pārcelts no 04.04.2020 uz 08.08.2020. Atbilstoši LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumam nepārvaramas varas situācijā (šai gadījumā valstī izsludinātā ārkārtējā situācija saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību iepriekš iegādātās biļetes uz pasākumu ir derīgas uz pārcelto pasākumu.

 

Burbuļu parāde