WildinFest 2020

17.07.2020 - 19.07.2020
WildinFest 2020
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
WildinFest 2020

FESTIVĀLA NOTEIKUMUS LASI ŠEIT 

Iegādājoties biļeti uz festivālu apmeklētājs apliecina, ka ir iepazinies ar noteikumiem un tiem piekrīt. 

Wildin’ Fest 2020 ir atpūtas un mūzikas festivāls, kas šogad norisināsies pirmo reizi. Festivāla ietvaros ietilpst dažāda veida mākslinieku uzstāšanās, brīvdabas kino, sporta, kā arī citas aktivitātes, kuras atradīsiet teritorijā

izvietotajos stendos. Festivāla oficiālais norises laiks ir no 17. jūlija plkst. 16:00 līdz 19. jūlija plkst. 19:00. No visiem apmeklētājiem sagaidām atsaucību un labu garastāvokli, lai šīs kļūtu par mūsu neaizmirstamāko vasaras notikumu!

Lūdzam apmeklētājus iepazīties ar festivāla noteikumiem, kā arī ar Covid-19 ierobežošanas noteikumiem pielikumā.

Ar festivāla māksliniekiem un aktivitātēm var iepazīties pasākuma afišā/programmā.

Norises vieta: Pretī atpūtas kompleksam “Viesu Līči”, Jelgavas novads

Laikā no 2:00 līdz 7:00 festivāla galvenā teritorija būs slēgta apmeklētājiem sakarā ar Covid-19 izsludinātajiem ierobežojumiem, šajā laikā visiem apmeklētājiem lūgsim uzturēties nozīmētajās telšu vietās.

Lūdzam arī katram festivāla dalībniekam izturēties atbildīgi un ievērot visus ar Covid-19 saistītos drošības pasākumus. Lai nepārkāptu pulcēšanās ierobežojumus un nepakļautu sevi un sabiedrību riskam, drošības noteikumu ievērošana koncerta teritorijā ir ļoti svarīga.

Mēs kā organizatori un jūs kā festivāla apmeklētāji kopīgi uzņemamies atbildību par to, lai pasākums noritētu bez aizķeršanās, tādējādi atgādinām, ka noteikumu ievērošana ir ļoti svarīga.

 

WildinFest 2020