ekase.lv

Summer Rock Gathering

05.07.2018
Summer Rock Gathering
Summer Rock Gathering

Iespēja baudīt kārtīgu rokkoncertu būs 5.jūlijā, kluba OneOne telpās. kur turpinot mūzikas gaitas grupas Laime Pilnīga un So Lucid Electric Feel satiekas atkal, un nu jau otro reizi aizvadīs kopkoncertu sniedzot klausītājiem jaunākos skaņdarbus un pārsteidzošākās sājutas.

Pasākuma ieeja 7eur

5eur ja savlaicīgi esi atzīmējies facebook kā DOSIES !!!

Durvis: 20:00

So Lucid Electric Feel: 21:00

Laime Pilnīga: 22:00

---------------------------------------------------------------------------------

Laime Pilnīga 

Latviešu neo hārdroka grupa „Laime Pilnīga” tikko ir noslēgusi sava jaunā albuma „Synergy and Waterlilies” ieskandināšanas tūres pirmo posmu kopā sniedzot 11 koncertus Baltijas valstīs un Dānijā. Pašlaik grupa aktīvi gatavojas otrajam tūres posmam, kas sāksies 5.jūlijā ar koncertu klubā OneOne kopā ar grupu So Lucid Feel un turpināsies līdz pat vasaras beigām. „Laime Pilnīga” jūnijā gatavojas atrādīt savu jaunāko video veikumu, mūzikas klipu, kas top sadarbībā ar jauno un talantīgo režisoru Ermīnu Balto. Paralēli koncertiem, grupa raksta jaunas kompozīcijas un gatavo Latvijas simtgades svētkiem īpašu pārsteigumu.

Spilgtā latviešu rokgrupa "Laime Pilnīga" ir dibināta 2006. gadā, Rīgā un ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīga ritma grupa, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli. Priecējot rokmūzikas cienītājus, "Laime Pilnīga" koncertējot ir izbraukājusi lielu daļu Eiropas, saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus un ir kritiķu atzinīgi novērtēta. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs albumus "Dual" (2011) un "LP" (2015) un "Synergy and Waterlilies"(2018). Grupa ir spēlējusi lielākajos festivālos Baltijā, Polijā un Ungārijā, iesildījusi tādus māksliniekus kā Mumiy Troll, Three Days Grace, Jake Lee’s Red Dragon Cartel un dalījusi skatuvi ar daudziem citiem.

"Laime Pilnīga" sastāvā ir Ervīns Ramiņš (vokāls, ģitāra), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra) , Jānis Olekšs(basģitāra), Elvijs Mamedovs (bungas).

So Lucid Electric Feel

Latviešu Psihodēliskā Blūzroka grupa nesen klajā laidusi EP, kas kalpo kā ievads topošajam grupas albumam. Līdz Ziemas laikam grupai paredzēts uzstāties koncertos, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Kā pārsteigums taps arī jauni videoklipi un dziesmu singla versijas.

Grupas trumpis ir dzīvais skanējums, kas atnes pārsteigumus un jaunas sajūtas katrā koncertā. Kopš 2015. gada pavasara, aizvadīti vairāk kā 70 koncertu.

 

 

Summer Rock Gathering