Pasākums “MIKROFONA aptaujai 50”

24.08.2019
Pasākums “MIKROFONA aptaujai 50”
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Pasākums “MIKROFONA aptaujai 50”

     MIKROFONS - viena no savulaik iecienītākajām Latvijas Radio programmām. Pirms apaļiem 50 gadiem tajā aizsākās ikgadējā latviešu dziesmu aptauja,gūstot milzu popularitāti Latvijā un pasaulē. Daudzi desmiti komponistu un mūziķu, desmitiem tūkstošu klausītāju Latvijā un citur pasaulē, balsojot par SAVU dziesmu, gada dziesmu  -  karalieni. 

   Mikrofona aptauja gadu gaitā pārtapa par latviešu tautas mazajiem dziesmu svētkiem, ar savu tautisko garu un vienotību tuvinot mūsu lielo dziesmoto revolūciju un kļūstot par latviešu estrādes dziesmas pieminekli.

  50 gadi - tātad ir pienācis brīdis atkal būt kopā - latviešu dziesmai un klausītājam. Mums visiem! Lai priecātos, baudītu, veldzētos un atcerētos...

Koncertu vadīs leģendārie Latvijas radio raidījumu vadītāji un diktori - Gunārs Jākobsons un Lia Guļevska.

Koncertā piedalās : Zigfrīds Muktupāvels, Žoržs Siksna, Olga Rajecka, Uģis Roze, Guntis Veits, Adrians Kukuvass, Artūrs Biķernieks, Viktors Zemgals, Uldis Marhilēvičs, Jānis Lūsēns, Boriss Rezņiks, Āris Ziemelis, Adrians Kukuvass, Jānis Paukštello, Aija Vītoliņa, Ieva Sutugova, Andris Ābelīte, Olga Stupiņa, Inta Gudovska, Anita Levša un muzikālā apvienība "Vintāža".

Biļešu kategorijas un cenas:

Standarta ieejas biļete 15,00 EUR  

Pensionāriem un invalīdiem ieejas biļete 10,00 EUR (Pie ieejas jāuzrāda atbilstošs dokuments)

Biļetes būs iespējams iegādāties pasākuma vietā - ieejas biļete 20,00 EUR, pensionāriem un invalīdiem 10,00 EUR (Pie ieejas jāuzrāda atbilstošs dokuments)

BĒRNIEM līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja pasākumā vecāku pavadībā bez maksas 

Pēc koncerta BALLE kopā ar grupu “STRADIVARI”

Koncerta apmeklētājiem ballē ieeja bez maksas

Ieeja tikai uz balli pasākuma dienā, pasākuma vietā 5,00 EUR

Pasākumā NEDRĪKST IENEST: līdzpaņemtos ēdienus un dzērienus, šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Pasākuma teritorijā ir atļauts ienākt ar bērnu ratiņiem, taču pašu bērnu drošībai ar tiem nav atļauts atrasties pūlī un zonā pie pasākuma skatuves.

Iegādājoties biļeti, pircējs piekrīt personas datu apstrādei (norādītais e-pasts, vārds, uzvārds un tālruņa numurs), biļešu noformēšanas un piešķiršanas nolūkos

DARBOSIES BUFETE

Iegādātās biļetes AIZLIEGTS izmantot reklāmas un mārketinga kampaņās

 

Pasākums “MIKROFONA aptaujai 50”