No JAZZ No Saulkrasti

17.07.2020
No JAZZ No Saulkrasti
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
No JAZZ No Saulkrasti

No JAZZ No Saulkrasti! 

Lai gan ikgadējais Saulkrasti Jazz festivāls šogad nenotiks, Saulkrasti bez džeza nav iedomājami, tāpēc Saulkrastu kultūras centrs sadarbībā ar “Saulkrasti JAZZ festival” rīkotājiem piedāvā iespēju vienu vakaru pavadīt džeza ritmos pie kultūras nama “Zvejniekciems”. 

Vakara programmā divas lieliskas džeza grupas:

Grupa Diksilends „Sunny Groove Dixie”.

ir vienīgais Latvijā profesionāli un aktīvi muzicējošais New Orleans Stomp Dixie stila diksilends. Diksilendā apvienojušies seši mūziķi, spilgti Latvijas pūšaminstrumentālisti un sitaminstrumentālisti no tādiem kolektīviem kā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, orķestris ”RĪGA” u.c. Diksilends aktīvi muzicē un popularizē kvalitatīvu tradicionālo džeza mūziku, katru gadu piedalās Starptautiskajā Diksilenda festivālā “Umurga”. Diksilends ir agrīnās džeza mūzikas sākums, prasme muzicēt diksilendā apliecina mūziķu meistarību un spēju pārvaldīt izvēlēto mūzikas instrumentu.

Syncope

“Syncope” ir grupa, kas pārstāv žanru, kurā savdabīgi apvienojas džeza, roka un pasaules mūzika. Grupa komponē un aranžē oriģinālmūziku, bet līdztekus tam veidojam pasaulē zināmu un populāru skaņdarbu, ka arī latviešu tautasdziesmu apdares. “Syncope” ir muzicējusi “Saulkrasti Jazz Festival” Latvijā,  “Miami Beach Jazz Festival” ASV, kā arī dažādos džeza klubos Latvijā un ārpus tās. Grupa rada biezu, sinkopēti ritmisku skanējumu, kurš pavada elegantas melodijas

Vakara muzikālo programmu iesaka “Saulkrastu JAZZ” rīkotājs Raimonds Kalniņš.

Džezu saulrieta ritmā varēsiet baudīt 17. jūlijā plkst. 20.00 pie kultūras nama “Zvejniekciems”. 

 

Biļetes cena – 7 eiro

Pensionāriem, studentiem, skolēniem – 5 eiro

Biļetes kultūras namā ”Zvejniekciems” vai ekase.lv 

 

Džezam Saulkrastos būs būt!

No JAZZ No Saulkrasti