Leģendāras grupas KINO koncerts

11.12.2021
Leģendāras grupas KINO koncerts
Datums Norises vieta Laiks Cena Papildus informācija  
sestdiena 11. dec
Rīga (Arēna Rīga) 20:00 55,00 - 750,00 EUR PĀRCELTS no 11.11.2020 uz 11.12.2021 Pirkt
sestdiena 11. dec
Rīga (Arēna Rīga)  20:00
55,00 - 750,00 EUR
PĀRCELTS no 11.11.2020 uz 11.12.2021 Pirkt
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Leģendāras grupas KINO koncerts
Sakarā ar to, ka situācija ar COVID-19 Eiropā, Krievijā un Baltkrievijā ir ļoti atšķirīga ierobežojošo pasākumu ziņā, it īpaši, saslimstība Krievijā un Baltkrievijā samazinās un ierobežojumi samazinās, tostarp arī masu pasākumu rīkošanai (tur jau koncerti notiek) - ņemot vērā minētos apstākļus, grupa un organizatori vienojās ar Arēnu Rīga pārcelt koncertu Rīgā uz 2021. gada 11. decembri. 
Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, kolektīvās imunitātes sasniegšana, ļaujot atcelt ierobežojumus Eiropā, labākajā gadījumā, ir gaidāma uz vasaras beigām un šajā situācijā Latvijā tik liela mēroga koncerti var tikt atļauti ne ātrāk kā rudens vidū.
Leģendārās grupas KINO vēsturiskais koncerts - mēs 30 gadus nevarējām iedomāties šādu likteņa dāvanu, pagaidīsim vēl dažus mēnešus un tiksimies ar savu iemīļoto grupu!

Viņi arī ne mazāk kā mēs ar nepacietību gaida šo tikšanos!

Informējam, ka pasākums Leģendāras grupas KINO koncerts, kas bija paredzēts 11.11.2020. Arēnā Rīga tiek PĀRCELTS uz 11.12.2021.

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz smart@smartevents.lv , pievienojot pamatojošu dokumentu. 

Par grupas koncertu

Šis ir bezprecedenta notikums - grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls - Aleksandrs Cojs.

Projekta ideja - parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās 2020. gadā, ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši - vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.

Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas - gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki - tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.

Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. "Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā," sacīja Aleksandrs Cojs.

 “Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku”

Visiem mūsu faniem gan Latvijā, gan Eiropā mēs izsludinām koncertu 11. novembrī Rīgā. Gaidīsim Jūs novembrī, Arēnā Rīga! ”.

UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka Eiropas Savienības teritorijā koncerts notiks tikai Rīgā, pastāv potenciāli liela interese un biļešu pieprasījums ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Kaļiņingradas apgabala, Somijas, Ukrainas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Francijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības valstu skatītājiem, kā arī, ņemot vērā, ka nākotnē, iespējams, neliels cenu pieaugums - iesakām Latvijas auditorijai neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.

Protams, koncerta reklāmas kampaņa primāri tiks uzsākta Latvijā, taču pēc kāda laika tā tiks izvērsta arī citās eirozonas valstīs. 

SMART EVENTS - koncerta organizators Rīgā.

Vairāk informācijas: http://www.smartevents.lv

Leģendāras grupas KINO koncerts