Leģendāras grupas KINO koncerts

11.06.2022
Leģendāras grupas KINO koncerts
Datums Norises vieta Laiks Cena Papildus informācija  
sestdiena 11. Jūn
Rīga (Arēna Rīga) 20:00 55,00 - 750,00 EUR PĀRCELTS no 11.12.2021 uz 11.06.2022 Pirkt
sestdiena 11. Jūn
Rīga (Arēna Rīga)  20:00
55,00 - 750,00 EUR
PĀRCELTS no 11.12.2021 uz 11.06.2022 Pirkt
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Leģendāras grupas KINO koncerts

Par koncerta datuma pārcelšanu uz 11.06.2022.

Draugi! Sakarā ar to, ka situācija ar koronavīrusu Eiropā un Krievijā (kā arī visā pasaulē) negatīvi ietekmē iespēju rīkot plaša mēroga publiskus pasākumus, organizatori un mākslinieki ir spiesti pārcelt koncertu datumu (tomēr, kā jūs zināt, grupas CINEMA koncerti jau ir notikuši 14., 15., 16. maijā Maskavā un 22., 23. maijā Sanktpēterburgā) un, izvērtējot pašreizējos apstākļus, grupa un organizatori pieņēma lēmumu un vienojās ar Arēnu Rīga pārcelt koncertu Rīgā uz 2022. gada 11. jūniju.

Cenas uz koncertu Rīgā ir zemākas nekā uz koncertiem, kas maijā notika Maskavā un Sanktpēterburgā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka cenu pieaugums notiks gandrīz katru mēnesi, un tuvāk koncertam biļetes jau var beigties.
Arēnā Rīga ir tikai 9000 sēdvietu, biļetes uz koncertu Rīgā tiek pirktas no visas Eiropas, vietu skaits neizbēgami samazinās. Ja vēlaties, lai jums būtu pieejamas labākās biļetes atlikušām sēdvietām par zemāku cenu – iesakām nekavēties ar biļešu iegādi, jo galu galā visiem var nepietikt vietas.

Ļeģendāras grupas KINO vēsturiskais koncerts – mēs 30 gadus nevarējām iedomāties šādu likteņa dāvanu, pagaidīsim vēl dažus mēnešus un tiksimies ar savu iemīļoto grupu! Viņi arī ne mazāk kā mēs ar nepacietību gaida šo tikšanos!
 

Leģendāras grupas KINO koncerts Rīgā

Šis ir bezprecedenta notikums – grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls – Aleksandrs Cojs.

Projekta ideja – parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši – vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.

Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas – gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki – tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.

Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. “Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā,” sacīja Aleksandrs Cojs.

“Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku”

SMART EVENTS – koncerta organizators Rīgā.

Leģendāras grupas KINO koncerts