Koncerts "Trīs Latvijas Tenoriem -180"

22.01.2022
Koncerts "Trīs Latvijas Tenoriem -180"
Koncerts "Trīs Latvijas Tenoriem -180"

Trīs Latvijas Tenori - Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs aicina uz īpašu koncertu - “Trīs Latvijas Tenoriem -180” 

22.janvārī plkst.18.00 Sējas kultūras namā

 

Sējā ar īpašu koncertu viesosies trīs populārākie Latvijas tenori – Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs. Kā pauž mākslinieki, šī būs ekskluzīva iespēja noklausīties viņu koncertprogrammu, kas sevī ietver populārākās dziesmas, kas gadu gaitā  izskanējušas neskaitāmos viņu koncertos. 

 

Koncerta "Trīs Latvijas Tenoriem -180" īpašie viesi: 

 

Sonora Vaice , Laimis Rācenājs, Māris Žagars.

 

„Laika gaitā tenoriem izveidojusies lieliska sadarbība ar labākajiem latviešu komponistiem un populāriem skatuves māksliniekiem, kā arī apgūts brīnišķīgs repertuārs no klasikas līdz pat popmūzikai. Bet pats galvenais – dziedātāji ir iemantojuši nedalītu tautas mīlestību, kas virmo gaisā katrā viņu koncertā,” uzsver koncerta producents Jānis Kļaviņš.

 

Ieejas maksa 10 eiro. Vietu skaits ierobežots.

 

Koncerts notiks "zaļajā režīmā", kas nozīmē, ka pasākumu var apmeklēt personas ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un jālieto sejas aizsargmaska. Šajā pasākumā netiks nodrošināts atsevišķs, epidemioloģiski drošs sektors ģimenēm ar bērniem.

 

Biļetes nopērkamas ekase.lv.

 

 

Koncerts "Trīs Latvijas Tenoriem -180"