Koncerts kukurūzas laukā - Lauku muzikanti

13.08.2022
Koncerts kukurūzas laukā - Lauku muzikanti
Datums Norises vieta Laiks Cena  
sestdiena 13. Aug
"Neaizmirstulītes", Tadaiķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3401 (56.599595, 21.278860) 20:00 55,00 - 700,00 EUR Pirkt
sestdiena 13. Aug
"Neaizmirstulītes", Tadaiķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3401 (56.599595, 21.278860)  20:00
55,00 - 700,00 EUR
  Pirkt
Koncerts kukurūzas laukā - Lauku muzikanti

Muzikālo vakaru koncepts “Luxury Village party” kukurūzas laukā aicina atmodināt sajūtas un novērtēt dabas ilgtspēju

Lai popularizētu kvalitatīvu, videi draudzīgu un ilgtspējīgu dzīvesveidu savienojumā ar lauku romantiku un šarmu, Dienvidkurzemē ir radīts jauns muzikālu vakaru koncepts “Luxury Village party”. Koncerti dažādām gaumēm norisināsies unikālā vidē – iekoptā kukurūzas laukā, lai ikviens apmeklētājs šajos vakaros spētu baudīt kontrastus un pretmetus. Pasākuma atmosfēra veidota tā, lai ērti būtu visiem - gan tiem, kas sēdēs no svaigi pļauta siena gatavotos krēslos, gan tiem, kas atlaidīsies elegantos un mīkstos dīvānos. Vasarā, laikā, kad gaiss smaržo pēc nobriedušas labības, gardiem āboliem, vakaros san’ sienāži, ir īstais laiks svinēt dzīvi pa īstam.

13. augustā grupa “Lauku muzikanti” aicinās uz punktiņkleitu ballīti

Klausītāji grupu “Lauku Muzikanti” un viņu mūziku iemīļojuši gan melodiskuma dēļ, gan arī tāpēc, ka pie viņu dziesmām var arī kārtīgi izdejoties ballēs. Grupa ir spēlējuši neskaitāmos mūzikas pasākumos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Viņu uzstāšanās vienmēr ir gaidīts notikums gan klausītājiem, gan pašiem mūziķiem.

Pasākuma vides radīšanai tiks izmantotas dekorācijas no dabas materiāliem vai otrreiz pārstrādājamiem izejmateriāliem, tādējādi paildzinot to mūžu un ilgtspēju. Uzkodu servēšanai tiks speciāli piemeklēti dabas materiāli, savukārt dzērienus varēs baudīt no izturīga stikla glāzēm. Siena ballītes, kuras pasākuma laikā pārtaps par ērtiem dīvāniem, tiks sagatavotas no saimniecības pļavās augušās zāles, turklāt ziemas laikā šīs pašas siena ballītes tiks izbarotas saimniecības aitu ganāmpulkam.  Pasākumā vietu skaits būs ierobežots, lai saglabātu pasākuma neaizmirstamo šarmu, intimitāti un unikalitāti.

 

SVARĪGI!

Lai nodrošinātu iespēju, ka viena kompānija var baudīt pasākumu pie viena galdiņa, lūdzam, iegādājoties biļetes, izvēlieties, cik personām būs nepieciešams galdiņš un cik liela kompānija būsiet, izvēloties personu skaitu pie biļešu iegādes, kā rezultātā kāds no Jūsu kompānijas būs atbildīgais par biļetes iegādi. 

Cenā iekļauts vīns un uzkodas.

Lūgums rakstīt uz info@ekase.lv, ja Jūsu kompānijā ir veģetārieši vai vegāni, lai varam īpaši parūpēties par Jūsu uzkodu plati.

Koncerta ilgums 3 stundas.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Apmeklējot pasākumu nav vēlams līdzi ņemt dzīvniekus.

Pasākuma norises vieta: Dienvidkurzemes novads, Tadaiķu pagasts, saimniecība “Neaizmirstulītes”.  P112, GPS koordinātas 56.599595, 21.278860

Koncerts kukurūzas laukā - Lauku muzikanti