BrainStorm. 30 МУЗЫКАЛЬНЫХ ИСТОРИЙ

06.12.2019
BrainStorm. 30 МУЗЫКАЛЬНЫХ ИСТОРИЙ
BrainStorm. 30 МУЗЫКАЛЬНЫХ ИСТОРИЙ

6. decembrī Sanktpēterburgā uz A2 Green Concert skatuves «Ультра Продакшн» un «Наше Радио» notiks grupas "Prāta Vētra" koncerts - 30 muzikālie stāsti!

“Pēdējo gadu laikā esam sapratuši, ka šī ir mūsu vieta un mūsu lieta. Atgriežamies pie pirmsākumiem - mūzikas, draudzības un prieka! Pie mūžīgās liesmas, kas mājo mūsos katrā un palīdz mums radīt ko jaunu.”, - tā stāsta Renārs Kaupers.

6. decembrī Sanktpēterburgā uz A2 Green Concert kluba skatuves "Prāta Vētra" parādīs, pastāstīs un izdziedās savu 30 gadu stāstu. Jauna koncertprogramma ar nosaukumu “30 muzikālie stāsti” gan atklās no jauna jau iemīļotās grupas dziesmas, gan arī iepazīstinās ar no jauna radītajiem muzikālajiem kopdarbiem. 

"Prāta Vētra" bundzinieks Kaspars Roga īpaši šim koncertam ir izveidojis video instalācijas no grupas arhīviem, kā arī gaismas dramaturģiju, kas papildinās muzikālo skanējumu. 

Koncerta programmā tiks iekļautas grupas daiļrades zīmīgākās dziesmas, kā “Lidmašīnas”, "Prāta Vētra" populārais hīts “My star”, kas iekļuva Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā un dziesmas, kas mainīja grupas virzību uz internacionālo skatuvi - “Maybe”. “Ветер”, “Выходные”, “Colder”, “Thunder Without Rain”, “Ты не один”, “Контакты”. Grupa izvēlēsies no tām sev zīmīgākās.

BrainStorm. 30 МУЗЫКАЛЬНЫХ ИСТОРИЙ